По-русски
Осцилограф Tektronix

Про компанію Tektronix, Inc
Відділ продажів:

+38 (067) 589-60-53

e-mail:   sales@tektronix.kiev.ua


Ціни та наявність - за запитом.


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.

Доставка по всій Україні.


Вимірювальні прилади TEKTRONIX (США)

Осцилограф Tektronix

Приховати все, розкрити все.

Приховати все, розкрити все.


Про компанію "Tektronix"

Tektronix – компанія-виробник контрольно-вимірювальних приладів із США. Компанія Tektronix випускає наступні види продукції: осцилографи, логічні аналізатори, аналізатори протоколів, частотоміри та таймери, датчики-вимірники потужності ВЧ та НВЧ діапазону, аналізатори оптичної модуляції, контрольно-вимірювальне обладнання для відеовиробництва та телебачення, пробники та аксесуари, прилади Keithle бітових помилок, генератори сигналів, аналізатори спектру, цифрові мультиметри, аналізатори потужності, джерела живлення постійного струму.

Tektronix була заснована у 1946 році в штаті Орегон. Засновники Howard C. Vollum та Jack Murdock були винахідниками першого осцилографа, що вмів створювати синхронізацію картинки. Tektronix вважається першою у світі компанією, яка перетворила осцилограф на вимірювальний прилад. Також, у 1963 році, Tektronix розробила технологію ЕПТ "Direct View Bistable Storage Tube", що дозволяє запам'ятовувати осцилограму одиночного захоплення на екрані приладу.

У компанії Tektronix працює близько 5000 осіб. Штаб-квартира компанії та основні потужності з виробництва апаратури розташовуються у штаті Орегон, США. Тут розміщені не лише підрозділи розробників, а й виробництво, що оснащене сучасними складальними лініями. До кінця 1980-х років Тектронікс був найбільшим (серед технологічних компаній) приватним роботодавцем у штаті Орегон, нині поступившись першістю головному світовому виробнику тепловізорів Flir.

21 листопада 2007 року Tektronix була придбана корпорацією Danaher за 2,85 мільярда доларів. У вересні 2010 року до складу Danaher увійшла також компанія з Огайо Keithley Instruments, яка незабаром була об'єднана з Tektronix, і тепер існує лише як бренд Tektronix. У 2016 році Danaher виділила кілька дочірніх компаній, включаючи Tektronix та Fluke, для створення промислової групи Fortive.


Компанія Tektronix


© 2024 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)